גליון שבועי זרע שמשון

מדי שבוע אנו מוציאים גליון מיוחד עם אמרות וחידושים מובחרים מתוך תורת הזרע שמשון על פרשת השבוע. האמרות הקצרים נכתבים מתוך הדרושים הארוכים שבספר זרע שמשון, בכדי להקל על הלומדים שיהיה להם חידוש תורה קצר ומוסבר, בכדי שיוכלו לומר אותם בשיחת מרעים או בסעודת שבת עם המשפחה או בכל עת מצוא.

הגליון יוצא בלשון הקודש בצרפתית ובאידיש. כמו כן אנו מסייעים להוצאת הגליון באנגלית שע"י הרב שבח פפר.

בגליון ישנם מדורים ייחודיים, מדור "אמרות שמשון", ומדור "פניני שמשון", עם פנינים קצרים מעניני הפרשה המפוזרים בכל הספר, ארץ ישראל, בית המקדש, תפילה, שבת ועוד.
מדור "גבורת שמשון" סיפורי ישועה מיוחדים שנשמעים מפי בעלי המעשה בעצמם. ועוד מגוון מדורים מרתקים עם תוכן נרחב מתורת הזרע שמשון. בימי הקיץ הוספנו מדור "אבות שמשון" ביאורים על מסכת אבות.

הגליון מודפס בארץ ישראל, ארה"ב, אירופה, בעשרות אלפי עותקים, ומחולק במאות בתי מדרשות וכוללים ומקומות ציבוריים אחרים.

עקב הביקוש הגדול בישיבת מיר בירושלים, מונה שליח מיוחד שיחלק את הגליונות בכל סוף שבוע. בשבועות האחרונים חולקו בישיבת מיר למעלה מחמש מאות גליונות!

הגליון מפורסם באתרים נבחרים, אתר לדעת, אתר בינינו, פרינט מייל, וכן בקונטרס כל העלונים – חוברת העלונים המובחרת שמופצת בכל העולם.

זכינו להוציא קרוב ל 200 עלונים במשך ארבעת השנים האחרונות, גליונות שמתקבלים באהבה ובחיבה בקרב הלומדים.

להצגת והורדת הגיליונות:

זרע שמשון המבואר

רבים אומרים מי יראינו טוב, היות ודברי רבנו עמוקים, בסיוע התחלתי של ידידים ונגידים, נכנסנו לפרוייקט ענק רב ממדים, בהשקעת ענק שתסתכם במאות אלפי דולרים, להוצאה מחודשת של ספרי רבנו עם ביאור 'זרע שמשון המבואר' בדבריו העמוקים בכדי שיוכלו כולם להתענג ולהבין את דבריו המתוקים והנפלאים.

בהוצאה המחודשת יתוקנו כל השיבושים שישנם במהדורה הרגילה, הוספת עשרות אלפי מראי מקומות וציונים, ניקוד ופיסוק כראוי, וביאור מדוקדק שנכתב על ידי צוות תלמידי חכמים מופלגים, עם ציונים והערות בשולי העמוד.

בסייעתא דשמיא כבר הוצאנו 'זרע שמשון המבואר' על שיר השירים, שהתקבל באהבה אצל אלפי לומדים, שממתינים בכליון עינים להוצאתם של כרכים נוספים.

בעזרת ה' במשך החורף הבעל"ט נשלים את כל החמש מגילות, רות, איכה, אסתר, קהלת, ונמשיך להוציא את המשך הספר על חמשה חומשי תורה.

השלמת הסידרה תלוי בך, ובסיוע של בכל אחד ואחד!

כולל ליל שישי ללימוד ספר זרע שמשון

בכל ליל שישי במשך שעה ארוכה מתקיים לימוד ברבים בספר זרע שמשון. כאשר בחלקו השני של הכולל נמסר שיעור בספר זרע שמשון, מפי פה מפיק מרגליות תלמיד חכם בעל סברה ישרה.

קודם הלימוד ולאחריה אנו מזכירים שמות כל התורמים והשותפים למפעל הפצת תורת זרע שמשון, לישועה ולברכה ולהצלחה בכל מעשי ידיהם.

רבים נושעו בזכות תפילות אלו שנאמרים בסמוך לזמן הלימוד המיוחד ברבים.

מערכות הקלטת שיעורים

בכדי להקל על הלומדים לרדת להבנת עומק דברי רבנו,
הקמנו מערכות שיעורים שניתן לשמוע מגוון גדול של שיעורים בספר המסוגל 'זרע שמשון' בלשון הקודש, אידיש, אנגלית, ספרדית, וכן מדור מיוחד 'שולחן שבת עם הזרע שמשון' של פנינים קצרים ומיוחדים מתאימים במיוחד לשולחן השבת יחד עם המשפחה.

מדור זה נמסר על ידי מרצה מיוחד ונפלא באופן מרתק ומושך. בכל יום מאזינים לשיעורים אלו מאות אנשים מכל רחבי העולם במשך אלפי דקות.
כמו כן ניתן לשמוע עשרות סיפורי ישועות שמסופרים על ידי בעלי המעשה בעצמם באופן מרגש במיוחד. וכן נמסרים עידכונים שוטפים בכל עניני ספרי זרע שמשון.

מספר הקו לשמיעת השיעורים:
ישראל 02-80-80-600 | ארה"ב: 716-229-4808 | לונדון: 0333-300-2515

אפליקציית זרע שמשון

בקרוב..

דילוג לתוכן